Słowa

typewriterJeśli…


słowa są ważne również dla Ciebie i szukasz osoby, która stworzy teksty, wpisy na blogi lub FB, materiały reklamowe, tłumaczenia, teksty do stron www i treści do mailingów, banerów, akcje konkursowe do social mediów, które przyczynią się do dalszego rozwoju Twojego biznesu, to jesteś we właściwym miejscu.

Z radością i lekkością pióra piszę i redaguję teksty na różnorodne tematy. Nie ma tematu, który omijam. Pisząc teksty, ważne jest dla mnie, jakie one chcą być, dla kogo są pisane, kto jest odbiorcą i jaką mają być energią.

Przygotowuję artykuły, felietony, teksty reklamowe i sponsorowane oraz informacyjne, teksty na potrzeby stron www, do ulotek i materiałów reklamowych, wpisy na blogi i na FB, mailingi, teksty do newsletterów. Redaguję książki i e-booki. Zajmuję się tłumaczeniami, z języka angielskiego i niemieckiego na język polski.

Świat korporacyjny nauczył mnie terminowości, obowiązkowości, profesjonalizmu, od siebie dodaję między innymi perfekcjonizm 😉 i eksperckość w zakresie języka i komunikacji we współczesnym świecie oraz creative writing. A także zaangażowanie oraz działanie w pisaniu z radością.

Stwórzmy razem teksty, które będą wciągać odbiorców i których świat jeszcze nie czytał!
Słowo się rzekło… zapraszam do współpracy.

Portfolio Klientów: Access Consciousness, Avon, AXA, Florame, IBM, Idea Call Center, Fundacja Lifeskills, Mediaplaner.pl, Microinput, Nodem, Orange, P&G, SpeakUp.

 

Na począsłowa energiatku było słowo

I uwiodło mnie to słowo… Zaprosiło do zabawy i już tak zostało. O mocy słów w moim życiu zdałam sobie sprawę przed kilkoma laty. A słowa były przecież ze mną od zawsze, od początku. Czasem trzeba pokonać długą drogę, by znaleźć się na początku. Były książki pisane do poduszki (wyjątkowe pozycje na rynku pisane dla jednego czytelnika, rarytas!), rymowanki na lustrze w łazience urozmaicające rodzinne poranki, wiersze rymem pisane na okazje przeróżne, eseje komentujące doSŁOWnie wszystko, wiersze białe na poważnie i wiersze niepoważne. I choć wtedy jeszcze tego nie wiedziałam, te słowa miały moc i energię. Ba, te słowa mają moc i energię do dziś. Były moim tworzeniem i stworzeniem. I są moim tworzeniem i stworzeniem.

 

teksty na zlecenieSłowa mają moc

Jak patrzę na słowa? Dla mnie słowa są energią. Słowa mogą zapraszać lub odstraszać. Słowa tworzą tekst. Tekst ma moc i jest energią. Tekst może płynąć i przyciągać. A dobry tekst wciąga. Dobry tekst mówi, pisze się i czyta się sam. Dobry tekst ma moc i energię. Taki tekst zostaje w nas i działa na wszystkie zmysły.

Tekst to energetyczna forma życia. Tworząc tekst, nadaję mu energię i formę. Taki tekst wciąga czytelnika, zostaje z nim, choć czytelnik sam nie wie, dlaczego… Taki tekst się po prostu czuje i chce się go czytać. Energia tekstu i słów łączy się z częstotliwością i wibracją odbiorcy. To dlatego niektóre teksty i książki „czytają się same”. Według Einsteina wszystko jest energią, nie ma więc powodu, żeby nie myśleć tak o słowach i tekstach.

Na końcu tekstu też jest słowo. I kropka.