Wake up

wake upJeśli…

mógłbyś zmienić jedną rzecz w życiu, czy wiesz, co by to było? A jeśli ta rzecz mogłaby odmienić całe Twoje życie, czy jesteś gotowy to wybrać? Poszukujesz siebie, dostępu do swojej mocy, większej lekkości i radości, ze sobą i swoim ciałem? Zapraszam na sesje indywidualne oraz warsztaty, które są stworzone właśnie dla Ciebie… Zmiana to tylko wybór, a Ty przecież już wiesz, co wybrać!

 

Sesje i procesy indywidualne

Autorskie sesje oraz procesy dla ciała i duszy, procesy otwierające przestrzeń serca, procesy Access Bars, Access Facelift, Symfonia możliwości.

Sesje i procesy trwają od około 1h do 2h. Podczas sesji możesz otrzymać zmianę i przetransformować to, na co jesteś gotowy oraz co pragniesz zobaczyć i zmienić. Odkryjesz nowe możliwości siebie oraz uświadomisz sobie potencjał siebie i swojego ciała. Procesy na ciało to praca manualna z ciałem i oddechem, podczas której – podążając za energią – dokonuje się zmiana, o którą prosisz ty, twoja dusza, serce i ciało.
Sesje i procesy w języku polskim, angielskim, niemieckim i włoskim.
Zapraszam na sesje i procesy.

Sesje i procesy energetyczne z przestrzeni miłości bezwarunkowej, życzliwości i wdzięczności, które uzdrawiają to, co paulina27axxx na dany moment może być uleczone. Są to procesy dla każdego. Dla wszystkich, którzy pragną zmiany i są na tę zmianę otwarci. Zmiana zachodzi na poziomie ciała, duszy i przestrzeni serca. Jesteśmy jednością, energią i wibrujemy ze sobą w jedności. Często doświadczamy sukcesów zawodowych, jednak okazuje się, że to nie wystarcza do pełnej radości i spełnienia w życiu, czegoś brakuje i nie potrafimy nazwać, czym to jest. Tak samo w sytuacji, gdy idziemy ścieżką duchową, a nie radzimy sobie z codziennością. Tylko wtedy, gdy jesteśmy jednością, jesteśmy pełnią ze wszystkim i wszystkimi.

 

Warsztaty 

Uważne Zatrzymanie i Szept Ciała.

Warsztaty pozwolą doświadczyć siebie, poznać narzędzia i techniki pracy ze sobą, z ciałem i oddechem. Praktyczne ćwiczenia pokażą, w jak łatwy sposób można dokonywać zmian i wyborów w codziennym życiu. Zajęcia prowadzone w formie dwugodzinnych testerów lub całodniowych warsztatów, zarówno jako warsztaty grupowe jak i indywidualne.
Warsztaty w języku polskim i angielskim.
Zapraszam na warsztaty.

wake up paulina skorwiderUważne Zatrzymanie. Uważność to wrażliwość i umiejętność zatrzymania się, bez odkładania na później. Bycie tu i teraz. Ze sobą, z niejasną sytuacją, ze wszystkim, co nas otacza. Przyjrzenie się temu, co ważne, pozwolenie na upłynięcie czasu i zaufanie sobie. Czy chcielibyście się dowiedzieć jak to zrobić? Ten warsztat to nie tylko zatrzymanie czasu w świadomym skupieniu i w uważności na siebie, na każdą emocję i każdy sygnał w ciele. To także praktyczne ćwiczenia, praca z uważnym oddechem i nauka czytania energii.

Szept Ciała. A jeśli to już czas, by zacząć rozmawiać ze swoim ciałem? Wiedzieć, jakie są jego potrzeby i jak można stworzyć komunikację, która będzie najdoskonalszą rozmową? Czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele z codziennego samopoczucia zależy od tego, jak traktujemy nasze ciała? I że to jak wyglądają nasze ciała, zależy od tego, jak się do nich odnosimy? Odkryj swoje piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Doświadczysz i poczujesz prawdziwą wdzięczność za siebie i swoje wspaniałe ciało. Ten warsztat uczy odczytywać informacje płynące z ciała. Po warsztacie może okazać się, że twoje ciało wcale nie chce stosować twojej ulubionej diety.

***

Inspiracje i wiedzę do warsztatów i sesji indywidualnych czerpię od wielu trenerów, nauczycieli, coachów i facilitatorów życia na całym świecie, by wymienić tych, którzy teraz przychodzą mi na myśl… dr Wayne Dyer, Mooji, Gangaji, Marianne Williamson, Gregg Braden, James Redfield, Byron Katie, Joshua Rosenthal, Carlos Castaneda, Rick Jarow, Ramtha, Neale Donald Walsch, Dain Heer, Zeland Wadim, Thich Nhat Hanh…

Moja wiedza teoretyczna i praktyczna, czucie i wiedzenie to wynik uczestniczenia w wielu międzynarodowych warsztatach i programach rozwojowych: Landmark Forum New York, warsztaty New York Open Center (Qigong, Uzdrawianie dźwiękiem, Ajurweda, Pozytywna psychologia, Alchemia Czakr, Mindfulness, Redukcja stresu), Ziva Meditation New York, Right Voice for You, Right Body for You, Symphony of Possibilities, Access Bars, Access Body Class, Talk to the Entities, Energetyczny facelift, Harmonizowanie, Mind, Body&Soul, Warsztaty szamańskie, Przestrzeń serca, Koherencja, Kobiecość w pełni, Energia seksualna.